Noteikumi

 1. Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.zalaiskalns.lv īpašnieku SIA „Zaļais kalns ZW”, vien. reģistrācijas Nr. 40203209576, juridiskā adrese: Visvalža iela 3a-108, Rīga, LV-1050, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un personu, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.zalaiskalns.lv interneta tirdzniecības vietnē (turpmāk tekstā – Pircējs). Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.zalaiskalns.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem mazumtirdzniecības veikalā Zaļais kalns Rīgā, Mazajā Nometņu ielā 32.
 2. Veicot pasūtījumu (turpmāk tekstā – Pasūtījums) un apmaksu, Pircējs piekrīt noslēgt šo Distances līgumu ar Pārdevēju par pasūtīto preču (turpmāk – Preces) piegādi par norādītajām cenām.
 3. Pircējs var veikt pasūtījumu 24 stundas diennaktī. Pārdevējs Pasūtījumus sagatavo darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.
 4. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par Pasūtījuma pieņemšanu e-pastā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad Pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma sagatavošana tiek uzsākta ne ātrāk kā brīdī, kad Pircējs ir apmaksājis pirkumu Pārdevēja mājas lapā.
 5. Pircējs ir atbildīgs par precīzas savas kontaktinformācijas uzrādīšanu, pretējā gadījumā Pasūtījuma piegāde netiek garantēta. 
 6. Pircējs var atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces iegādes brīža. Pasūtījuma saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās, vai Preces atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).
 7. Preces atgriešana var tikt veikta jebkurai internetveikalā iegādātajai precei, kas atrodas oriģināl iepakojumā, nav atvērta, lietota, vai mehāniski bojāta pēc tās iegādes.
 8. Lai veiktu preces atgriešanu, Pircējam ir jāpieprasa no Pārdevēja preču atgriešanas veidlapu pa e-pastu [email protected]. Pircējs aizpilda un nosūta veidlapu Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu. Atgriežamās preces transportēšanas izmaksas sedz Pircējs.
 9. Naudu par atgriežamo Preci un Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu, ko Pircējs norāda atteikuma veidlapā, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas Pārdevēja noliktavā (Zaļais kalns, Mazā Nometņu iela 32, Rīga, LV-1002), pamatojoties uz Pircēja atteikumu.
 10. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.
 11. Ja jūsu izvēlētā prece nav noliktavā, mēs ar Jums sazināsimies, lai informētu par  iespējamo piegādes laiku vai naudas atgriešanu jūsu kontā.
 12. Preces var atšķirties no attēlos redzamajām.
 13. E-veikalā kā vienu no produktiem ir iespējams iegādāties dāvanu kartes jeb kuponus. Dāvanu karti jeb kuponu var izmantot, lai norēķinātos par pirkumu e-veikalā, pie norēķiniem ievadot dāvanu kartes numuru. Dāvanu karte jeb kupons ir derīgs 3 mēnešus no iegādes brīža un tas ir jāizmanto vienā iepirkšanās reizē.